Zaskakujący faworyt do zwycięstwa w Lidze Mistrzów! Nie Real, Barcelona ani Bayern

We wtorek 18 września startuje kolejny sezon Ligi Mistrzów, czyli najbardziej elitarnych rozgrywek piłkarskich na świecie.

Wywalczonego w maju tytułu bronił będzie Real Madryt, ale zdaniem bukmacherów wcale nie jest faworytem do końcowego triumfu. Kto według firmy TOTALbet ma największe szanse na zwycięstwo w Champions League? To może być dla was spora niespodzianka!

Kilka miesięcy temu Real Madryt po raz trzeci z rzędu wygrał rozgrywki Ligi Mistrzów. Wydawałoby się, że i w tym sezonie „Królewscy” będą głównymi faworytami do końcowego triumfu. Ale zdaniem bukmacherów sytuacja wygląda zgoła inaczej. Otóż wśród kandydatów do końcowego triumfu zespół Julena Lopeteguiego jest dopiero na piątym miejscu!

Firma TOTALbet wytypowała drużyny, które mają największe szanse na zwycięstwo w LM. Kurs na Real to 8.50, a to oznacza, że za postawionych 100 zł można wygrać aż 850 zł. Eksperci najwyraźniej uważają, że kluczową postacią w walce o puchar był Cristiano Ronaldo, bo obecnie wyżej niż Realu stoją także szanse Juventusu Turyn, w którym obecnie gra Portugalczyk. Kurs na „Starą Damę” to 7.00 (trzecie miejsce).

Drugim najpoważniejszym faworytem do zwycięstwa jest FC Barcelona (kurs 6.40), ale zaskakiwać może pierwsze miejsce. Otóż znalazł się na nim… Manchester City (kurs 5.10)! „The Citizens” w poprzednim sezonie w wielkim stylu wygrali Premier League, ale w LM odpadli w ćwierćfinale z Liverpoolem. Teraz zaś – przynajmniej zdaniem TOTALbet – mają największe szanse na triumf w tych rozgrywkach.

Zwycięzca Ligi Mistrzów wg. TOTALbet:

1. Manchester City 5.10
2. FC Barcelona 6.40
3. Juventus Turyn 7.00
4. Paris Saint-Germain 7.80
5. Real Madryt 8.50
6. Bayern Monachium 8.70

 

Źródło: Se.pl

Rate this post

Comments are closed.