Zakłady specjalne na mistrzostwa świata w LV BET

W LV BET wystartowali z ZAKŁADAMI SPECJALNYMI na mistrzostwa świata 2018! #WorldCup2018

Propozycje znajdziesz w zakładce LV BET : SPORTY / PIŁKA NOŻNA / ŚWIAT / MISTRZOSTWA ŚWIATA 2018 ZAKŁADY SPECJALNE

Na początek – Dania! czyli #duńskidynamit

– Czy Kasper Schmeichel będzie lepszy od ojca?
– Czy Nicklas Bendter zostanie królem strzelców?
– Kto strzeli więcej goli: Kasper Dolberg ↔️ Christian Eriksen?

Zakłady specjalne na mistrzostwa świata w LV BET

Specjalne zakłady, dotyczące reprezentacji Polski:

 

 • Polska wygra mistrzostwa świata 2018

Tak – kurs 41

 • Polska wyjdzie z grupy podczas Mundialu 2018

Tak – kurs 1.5

 • Polska awansuje do ćwierćfinałów na mś 2018

Tak – kurs 5

 • Polska awansuje do półfinałów na mś 2018

Tak – kurs 11

 • Polska awansuje do finału mś 2018

Tak – kurs 21

 • Na którym miejscu Polska zakończy fazę grupową

2 – kurs 2.7

1 – kurs 2.65

4 – kurs 6.6

3 – kurs 3.05

 • Polska – najlepszy strzelec

Robert Lewandowski – kurs 1.5
Arkadiusz Milik – kurs 6
Kamil Grosicki – kurs 8
Jakub Błaszczykowski – kurs 10
Bartosz Kapustka – kurs 14
Rafał Wolski – kurs 20
Kamil Glik – kurs 25
Krzysztof Mączyński – kurs 25
Łukasz Piszczek – kurs 25
Żaden Polak nie strzeli – kurs 25

 • Robert Lewandowski zgoli głowę na łyso na mistrzostwa świata 2018

Tak – kurs 20

 • Adrian Mierzejewski lub Taras Romanczuk zostaną powołani na mistrzostwa świata 2018

Tak – kurs 2,5

 • Czy którykolwiek zawodnik reprezentacji polski zdobędzie gola na mistrzostwach świata 2018 szybciej niż Emanuel Olisadebe na MŚ 2002 przeciwko USA (3 minuta)

Tak – kurs 51

 • Władimir Putin pojawi się w składzie w roli napastnika w ewentualnym meczu przeciwko polakom na mistrzostwach świata 2018

Tak – kurs 500

 

Proszę zwróć uwagę, że ustawowo każda jednorazowa wygrana powyżej kwoty 2280.00 PLN , podlega opodatkowaniu w wysokości 10%

BUKMACHER MOŻE PRZEGRAĆ, TY RÓWNIEŻ

Zakłady sportowe wiążą się z pewnym ryzykiem związanym z przegraną, o której jest świadomy każdy gracz. Żaden bukmacher nie jest w stanie wygrać każdego kuponu, bez względu na ilość wydarzeń i spotkań na nim obstawionych. Na wygraną zakładu sportowego składa się bardzo wiele czynników, w tym szczęście, potrzebne drużynie lub konkretnemu zawodnikowi w danym dniu.

Specjaliści sportowi wskazują, że nawet najlepsza drużyna świata, może mieć słabszy dzień, bądź okres w swoich rozgrywkach – i dlatego nie wszystkie zakłady sprawdzą się. Bukmacher również może się mylić, czego przykładem są wysokie kursy – a często sprawia to, że nasze szczęście potrafi przynieść nieoczekiwanie duże wygrane, przy stosunkowo małym wkładzie własnym

Ekskluzywna promocja dla czytelników ✅ LegalnyBukmacher.com

 > Specjalna Strona Promocyjna <

wyłącz AdBlocka, jesli strona się nie otwiera

Więcej informacji + równowartość 1000 pln, najwyższy bonus powitalny na rynku!

Najwyższy na rynku bonus powitalny czeka!

Zarejestruj konto w LV BET używając specjalnego banneru lub linku ze strony naszego partnera. Prześlij maila na adres promocje@lvbet.pl w tytule wpisując Bonus bez Depozytu. Wszelkie prośby będą rozpatrzone w ciągu 48h.

Darmowe 20 PLN bez depozytu w LV BET na zakłady bukmacherskie

BONUS BEZ DEPOZYTU

 1. Zarejestruj się przez stronę specjalną stronę – kliknij TUTAJ
 2. Otrzymasz bonus o równowartości 20 PLN
 3. Zagraj, złóż pierwszy depozyt
 4. Odbierz bonus powitalny do równowartości 1000 PLN

REGULAMIN PROMOCJI:

 1. Oferta skierowana jest wyłącznie do pełnoletnich użytkowników (18+).
 2. Na jedno konto gracza w LV BET przysługuje jeden Bonus, co oznacza nie więcej niż jeden bonus na użytkownika, adres IP, komputer (urządzenie), rodzinę, adres zamieszkania, numer telefonu, kartę kredytową/debetową i/lub portfel elektroniczny, oraz miejsce komputerów publicznych (np.: uniwersytet, szkoła, biblioteka, kafejka internetowa, zakład pracy itp.). LV BET ma prawo do odmowy lub zabrania przyznanego bonusu jeśli znajdzie powiązania między kontami.
 3. Zarejestruj konto w LV BET używając specjalnego banneru lub linku ze strony naszego partnera. Prześlij maila na adres promocje@lvbet.pl w tytule wpisując Bonus bez Depozytu.
 4. Aby otrzymać bonus wymagane jest wyrażenie zgody na otrzymywanie informacji oraz ofert bonusowych od LV BET.
 5. Bonus będzie aktywny 30 dni od momentu dodania do konta gracza.
 6. Bonus (równowartość 20 PLN) będzie przyznawany następująco: Użytkownik otrzyma bonus w wysokości stanowiącej 1 PLN. Bonus z mnożnikiem może zostać wykorzystany w dowolnym momencie jego ważności, musi jednak zostać wybrany bezpośrednio na kuponie. Opcja postawienia zakładu z mnożnikiem pojawi się dopiero, gdy kupon będzie spełniał warunki promocji. Aktywacja bonusu spowoduje wykorzystanie mnożnika x20, co oznacza pomnożenie kursu całkowitego kuponu razy 20 (wówczas wartość bonusu to ekwiwalent 20 zł). Przykładowo: bonus 1 PLN, Stawka: 1 PLN, kurs całkowity kuponu: 2.50, mnożnik: x20, kurs finalny kuponu: 50, wygrana: 44 PLN.
 7. Aby wykorzystać bonus z mnożnikiem, klient musi samodzielnie wybrać na kuponie opcję “Wykorzystaj bonus”, następnie aktywować ten bonus poprzez kliknięcie “Aktywuj” i zatwierdzić zakład z mnożnikiem.
 8. Zakład z wykorzystaniem bonusu z mnożnikiem jest ważny jednorazowo, klient może z niego skorzystać w przeciągu 30 dni od jego otrzymania, samodzielnie go aktywując.
 9. Użycie bonusu z mnożnikiem „x20” będzie możliwe tylko w zakładach kombi składających się z minimum 3 zdarzeń, o łącznym kursie kuponu minimum 2.50 oraz minimalnym kursie każdego zdarzenia wynoszącym 1.25.
 10. Wygrana uzyskana z kuponu z mnożnikiem podlega 2-krotnemu obrotowi po kursie minimalnym 2.0, na rynki składające się z co najmniej trzech selekcji, (rynek 3-drogowy to forma zakładu w 1-X-2, w którym są możliwe co najmniej trzy niezależne możliwe zakończenia np. Zwycięzca meczu w piłce nożnej Gospodarz – Remis – Goście, przykładowo “Zwycięzca meczu 3-drogowy”, “3-drogowy Handicap”, itd.), z pominięciem zakładów typu „podwójna szansa”. Jeśli zakład jest zakładem typu kombi, to przynajmniej jedna selekcja powinna być tzw. zakładem 3-drogowym z kursem minimalnym 1.50. Wygrana z kuponu z mnożnikiem podlega wypłacie wyłącznie po osiągnięciu pełnego 2-krotnego jej obrotu.
 11. Wszystkie zdarzenia na postawionym kuponie z wykorzystaniem bonusu z mnożnikiem, muszą zostać zakończone, a ich wyniki opublikowane. Unieważnione zakłady będą rozliczane po kursie 1.00, co wpływa na obniżenie całkowitego kursu kuponu.
 12. Środki bonusowe zostaną przeniesione do środków własnych gracza tylko i wyłącznie wtedy, gdy wszystkie zdarzenia z zakładu postawionego przy użyciu bonusu z mnożnikiem zostaną rozstrzygnięte.
 13. LV BET zastrzega sobie prawo do zmiany lub anulowania tej promocji w dowolnym momencie, z dowolnej przyczyny.
 14. LV BET zastrzega sobie prawo do wykluczenia jakiegokolwiek gracza i/lub zapisu dotyczącego promocji i/lub zmiany promocji (w tym także jej odwołania), jeżeli LV BET stwierdzi, że doszło do nadużycia.
 15. W przypadku naruszenia postanowień niniejszego regulaminu, próby wyłudzeń lub nadużyć promocji, w szczególności w zakresie spełnienia wymaganych warunków obrotu wygraną z bonusu z mnożnikiem oraz wymogów uprawniających do wykorzystania bonusu z mnożnikiem, LV BET zastrzega sobie prawo do anulowania wygranych z zakładów bonusowych oraz zamknięcia konta użytkownika.
 16. W przypadku wykorzystania bonusu z mnożnikiem oraz nie pełnienia wymaganego obrotu wygraną z bonusu z mnożnikiem zgodnie z niniejszym regulaminem, LV BET zastrzega sobie prawo do wstrzymania zleconej wypłaty z konta klienta, do momentu spełnienia wymaganego obrotu.
 17. W promocji nie mogą brać udziału pracownicy LV BET, licencjonowani sprzedawcy LV BET, agenci i inne podmioty powiązane z LV BET, najbliżsi członkowie rodzin pracowników LV BET oraz osoby zamieszkujące pod tym samym adresem.
 18. Powyższe warunki mają zastosowanie wraz z regulaminem LV BET. LV BET rezerwuje sobie prawo do zmiany warunków oraz terminu trwania promocji w każdym czasie, bez podania przyczyny, przy czym zastosowane zmiany mają skutek wyłącznie na przyszłość. Zachęcamy użytkowników do stałego sprawdzania regulaminu i jego zmian.
 19. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, wszystkie decyzje podjęte przez LV BET zostaną uznane za ostateczne.
  Powyższy regulamin jest ważny od: 01.07.2017

Darmowe 20 PLN bez depozytu w LV BET na zakłady bukmacherskie

Zakłady specjalne na mistrzostwa świata w LV BET
5 (100%) 1 vote

Comments are closed.