Zakłady bukmacherskie Superbet z licencją Ministerstwa Finansów

Zakłady bukmacherskie Superbet są laureatami najważniejszej nagrody w dziedzinie gier i gier w Europie Środkowej i Wschodniej: Najlepszy Operator Zakładów Sportowych 2017 (Best Overall Sports Betting Operator)

.

Według informacji portalu EGR dzisiaj rano firma Superbet licencję otrzymała od Ministerstwa Finansów w punktach naziemnyc a zezwolenie na oferowanie zakładów online otrzymają w przyszłym roku.

Założona w 2009 roku firma Superbet stała się liderem na rynku gier w Rumunii. W 2016 roku obroty naszej firmy wzrosły ponad 6 razy.

Nasza sieć w sierpniu 2017 roku osiągnęła historyczny kamień milowy: otworzyliśmy 600-tą agencję! Oferujemy Supermocarstwom sieć o zasięgu krajowym. Każdego dnia w naszych agencjach można wygrywać swoją pasję do sportu i gier.

Równolegle z jego silnej obecności w handlu detalicznym, firma ofertą reklamodawcy  najlepsze kursy i najszerszą ofertę zakładów online, automaty do gier typu, kasyno na żywo, wirtualnych gier i loterii.

Jakość i różnorodność oferowanych przez nas usług obejmują duże inwestycje w infrastrukturę, logistykę, IT, zasoby ludzkie i programy marketingowe. Profesjonalizm i pełne zaangażowanie naszych pracowników miały decydujące znaczenie dla zapewnienia sukcesu firmy.

Zespół Superbet liczy ponad 2000 członków. Pracownicy firmy mają postawy sportowców, którzy uważają każde wyzwanie za okazję do pokazania swojego talentu, doświadczenia i pragnienia bycia lepszym codziennie.

 

Firma zarządzana jest przez zespół wykonawczy z dużym doświadczeniem w grach na poziomie krajowym i międzynarodowym. Starszy wizja zarządzania w połączeniu z doświadczeń zdobytych w drugiej udanej współpracy biznesowej zmaterializować szybko SuperBet wydajność biznesową, która jest uznawana za jedną z najbardziej konkurencyjnych firm w dziedzinie zakładów sportowych. Superbet jest firmą o najbardziej znaczącym wzroście w sektorze gier i zakładów w Europie Środkowej i Wschodniej.

 

 

Wysiłki całego zespołu Superbet koncentrują się na rozwijaniu i wzmacnianiu działalności zakładów sportowych w kraju i na świecie,

Misją firmy jest zapewnienie rozrywki i zwiększenie poziomu adrenaliny dzięki unikalnym produktom, jakie oferuje.

Dla zakładów sportowych oferujemy najlepsze kursy i mamy najbardziej zróżnicowaną ofertę na rynku.
Udzielamy bonusów, zwiększając wartość o 100%.

Oferta numerów zawiera dziesiątki międzynarodowych loterii na wszystkich kontynentach. Niektóre z loterii to codzienne wydobycie lub wiele ekstrakcji tego samego dnia. Mamy również loterię loterii z non-stop draws!
Zakłady na żywo to zakład, za który nigdy się nie za późno na grę. Można postawić na nich podczas trwającego turnieju, zwiększając szanse na wygraną w zależności od przebiegu wydarzeń na boisku. Ponadto gracze zarejestrowani na Superbet.ro mogą oglądać na żywo 17 000 wydarzeń rocznie, z najważniejszych rozgrywek sportowych!

 

Zakłady na wyścigi psów zapewniają co pięć minut okazję do wygrania, a automaty do gier wyzwaniają Ci najnowocześniejsze gry.
BeSix wkrótce stał się jedną z ulubionych gier naszych klientów. Jest to zakład na stały kurs z liczbą co 5 minut i daje wysokie kursy.

 

Wizja firmy ma stać się numerem jeden w każdym kraju, w którym decyduje się zainwestować.

W drugiej połowie 2017 r. Planowane jest uruchomienie w Polsce części ambitnej długoterminowej strategii.

Postaw na nas! Jesteśmy zespołem, który planuje kształtować przyszłość zakładów i gier.

Zakłady bukmacherskie Superbet z licencją Ministerstwa Finansów
Rate this post

Comments are closed.