Hazard w Realu? Jak zapłaci 100 mln za każdą jego nogę

Polecamy Hazard w Realu? Jak zapłaci 100 mln za każdą jego nogę

Trener Chelsea, Jose Mourinho wykluczył możliwość tajnych negocjacji Realu Madryt w sprawie zakupu gwiazdy londyńczyków Edena Hazarda. Zdaniem „Mou”, jeśli Real zechce kupić 24-letniego Belga, będzie musiał zapłacić 100 mln euro za każdą jego nogę.

- Jeśli Real zechce kupić Hazarda, będę jednym z pierwszych, który o tym się dowie - zacytował Mourinho „The Telegraph”. - Sęk w tym, że mam świetne relacje z ich prezesem i dyrektorem generalnym, dlatego żadnych machinacji za moimi plecami nie będzie. Ufam im całkowicie. Jeśli są zainteresowani kupnem Belga, zadzwonią i powiedzą mi o tym. Za ile im sprzedamy Hazarda? 100 milionów euro i jednego z ich trzech najlepszych zawodników. A w zasadzie, pójdzie za 100 milionów za każdą jego nogę, bo jest bardzo młody.

Tymczasem Hazard przyznał, że jest gotowy do gry w Chelsea przez wiele lat.

- A dlaczego nie? Jestem zadowolony - zacytował belgijskiego pomocnika „The Blues” Sky Sports. - Gram z najlepszymi piłkarzami, chcę wygrywać trofea, a z tym klubem jest to realne. Oczywiście, nie jest łatwo wygrać Ligi Mistrzów, ponieważ grają w niej najsilniejsze kluby. Ale mam nadzieję, że pewnego dnia będę mieć i to trofeum. Wszyscy wielcy piłkarze wygrali Ligę Mistrzów. Zostać najlepszym na świecie? Oczywiście, Cristiano Ronaldo i Lionel Messi są z innej planety, ale nie sądzę, że to nierealne. Ciągle dążę do zostania jednym z najlepszych. Jestem jeszcze młody, więc mogę osiągnąć wyższy poziom - stwierdził Hazard.