Tomasz Hajto ostro starł się z dyrektorem TVP Sport Markiem Szkolnikowskim

Do ostrej polemiki doszło na Twitterze pomiędzy Tomaszem Hajtą, który razem z Mateuszem Borkiem komentuje mecze piłkarskiej reprezentacji Polski, a dyrektorem TVP Sport Markiem Szkolnikowskim.

 

Przygoda kadry z Polsatem Sport dobiegnie końca po niedzielnym meczu z Czarnogórą, a później spotkania „Biało-Czerwonych” będą transmitowane na antenie Telewizji Polskiej.

Spięcie zaczęło się od wiadomości Marka Szkolnikowskiego, który na Twitterze napisał następującą wiadomość: „To jeszcze jeden mecz i piłka nożna wraca do domu”.

Wtedy w interakcję z następcą Włodzimierza Szaranowicza wszedł Hajto. „My z Mateuszem Borkiem przekazujemy wam finały MŚ z klasą. Cieszymy się, że Darek Szpakowski skomentuje ten turniej, a Ty się nie napinaj, młody” – odparł były reprezentant Polski.

Tomasz Hajto ostro starł się z dyrektorem TVP Sport Markiem Szkolnikowskim
Tomasz Hajto (z prawej), obok Mateusz Borek /Tomasz Jastrzebowski/Foto Olimpik/REPORTER /

Dyskusja trwała w najlepsze, a w jej trakcie obaj interlokutorzy wyciągali coraz cięższe działa. „Przygotuj się do meczu w niedzielę, zamiast napinać się na Twitterze. Chcesz pogadać, zapraszam. Pozdrawiam… stary” – zaczepił szef TVP Sport.

Ta wypowiedź wyraźnie podenerwowała Hajtę, który postanowił zakończyć pojedynek na słowa. „Po pierwsze to Pan Tomasz i koniec polemiki (nie myl odwagi z odważnikiem)” – zaznaczył.

Szkolnikowski jednak nie zamierzał tylko pożegnać się ekspertem piłkarskim, o czym świadczy poniższa wiadomość. „Chyba był długi lot z Armenii. Nie będę z Tobą dyskutować, bo nie ma o czym. Jeśli to jest według Ciebie „klasa” to nie mam pytań” – zakończył pracownik Telewizji Polskiej.

Atmosferę nieco oczyścił Mateusz Borek, który włączył się do dyskusji i przypomniał, że komentatorzy nie mają żadnego wpływu na nabywanie praw do pokazywania wydarzeń sportowych. Nadto dodał, że jego relacje ze Szpakowskim są poprawne („jesteśmy dobrymi kolegami” – napisał) i nadmienił, że nie chciałby w tym uczestniczyć.

Czytaj więcej na  eurosport.interia.pl

Rate this post

Comments are closed.