Robert Lewandowski nie przejdzie do Realu Madryt

Światowe media coraz częściej opisują potencjalny transfer Roberta Lewandowskiego z Bayernu Monachium do Realu Madryt.

Bukmacherzy STS nie wierzą jednak, że Robert Lewandowski zostanie nowym zawodnikiem „Królewskich”.

Każdy kto trafnie postawi 100 zł na to, że Robert Lewandowski zostanie zawodnikiem Realu Madryt do 3 września 2018 roku, wygra aż 198 zł – kurs 2,25.

Gdyby jednak ktoś zdecydował się obstawić 100 zł na to, że do 3 września 2018 roku Robert Lewandowski nie będzie zawodnikiem Realu Madrytwygrać może już zaledwie 132 zł, kurs 1,50.

Robert Lewandowski nie będzie zawodnikiem Realu Madryt

Robert Lewandowski jest dla Bayernu bezcenny – pisze portal Sport1.de. Jednocześnie ten serwis przekonuje, że nie ma najmniejszych szans na transfer polskiego napastnika ani do Realu Madryt, ani do żadnego innego klubu.

Robert Lewandowski Real Madryt

W zeszłym tygodniu w Rzymie odbywał się zjazd Europejskiego Stowarzyszenia Klubów (ECA). Podczas niego zaliczyłem spotkanie z przedstawicielami Realu Madryt i w ogóle nie rozmawialiśmy o transferze Lewandowskiego. Miałem też kontakt z prezydentem Królewskich i też nie było o tym mowy – powiedział telewizji Sky Karl Hainz-Rummenigge.

Wierzę, że w Madrycie wiedzą, iż nasz piłkarz ma jeszcze trzyletni kontrakt i w przyszłym sezonie na pewno będzie występował w Bayernie – dodał.

 

Rate this post

Comments are closed.