Polska giełda CoinDeal sponsorem Wolverhampton

Polska giełda kryptowalut CoinDeal została sponsorem angielskiego Wolverhampton Wanderers FC.

Logo CoinDeal widoczne będzie na rękawach koszulek meczowych „Wilków”, na froncie koszulek treningowych i rozgrzewkowych pierwszej drużyny oraz na bandach reklamowych podczas dni meczowych i ławkach rezerwowych.

Polska giełda CoinDeal sponsorem Wolverhampton

CoinDeal, firma założona przez wrocławian, została oficjalnym sponsorem Wolverhampton Wanderers, beniaminka Premier League. Wrocławianie znajdą się na koszulkach meczowych.
Założona i prowadzona przez trzech wrocławian firma będzie jednym z głównych partnerów

Wolverhampton Wanderers, a logo CoinDeal pojawi się na rękawach koszulek meczowych. To tylko jeden z elementów bardzo obszernego pakietu sponsoringowego. Dodatkowo logo firmy pojawi się na froncie koszulek treningowych, rozgrzewkowych, a także na bandach elektronicznych czy na fotelach zawodników.

Firmę założyli Adam Bicz, Kajetan Maćkowiak i Filip Dzierżak. Jej siedziba mieści się we Wrocławiu, ale oddziały firmy znajdują się też na Cyprze oraz w Szwajcarii. Firma wymienia m.in. takie kryptowaluty jak BTC, BCH, ETH, LTC, DASH i QTUM przy zachowaniu stałej ceny za euro i dolara.

– Nasza działalność jest zarejestrowana na Cyprze ze względu na regulacje, ale wierzymy, że to tylko tymczasowe i przejściowe rozwiązanie. Kochamy sport i to, jaki wpływ ma na społeczeństwo. W CoinDeal mamy świadomość tego, jak duże znaczenie ma sponsoring sportu i marketing oparty o piłkę nożną szczególnie w branży, w której funkcjonujemy. Wierzymy w to, że Wolverhampton pomoże nam dotrzeć do nowych klientów.  – mówi Kajetan Maćkowiak, współzałożyciel CoinDeal.

Kwota sponsoringu nie została ujawniona. Nieoficjalnie wiadomo, że pojawienie się na z przodu koszulce piłkarskiej w jednej z czołowych lig europejskich to kwota w okolicach 20 milionów funtów. Nike płaci FC Barcelonie 100 milionów funtów za sponsoring techniczny, Manchester United inkasuje 75 milionów funtów rocznie od adidasa, a Chelsea od tej samej firmy otrzymuje 60 milionów funtów rocznie.

Czytaj więcej na stronie Sport.pl

Rate this post

Comments are closed.