Legalny bukmacher będzie sponsorował zawodnika e-sportu. To pierwszy taki przypadek w Europie

STS, największy bukmacher w Polsce, podpisał umowę sponsorską z Pawłem ‘innocentem’ Mockiem – jednym z najlepszych polskich e-sportowców.

Zawodnik CS:GO związany jest obecnie z organizacją Sprout. Kontrakt jest pierwszym w Europie przypadkiem, gdy bukmacher wspiera indywidualnego zawodnika esportowego, grającego w dyscyplinę drużynową

 

PODPISALIŚMY UMOWĘ SPONSORSKĄ Z PAWŁEM ‘INNOCENTEM’ MOCKIEM – JEDNYM Z NAJLEPSZYCH POLSKICH ESPORTOWCÓW – #GRAMYRAZEM

Paweł “Innocent” Mocek oraz Star-Typ Sport za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowali o podpisaniu umowy sponsorskiej.

Paweł “Innocent” Mocek jest jednym z najbardziej utalentowanych polskich zawodników w grę Counter-Strike: Global Offensive, a obecnie reprezentuje barwy Sprout. Kontrakt jest pierwszym w Europie przypadkiem, gdy bukmacher wspiera indywidualnego zawodnika esportowego, grającego w dyscyplinę drużynową.

– STS wspiera polski sport, którego istotną częścią jest branża esportowa. Jesteśmy oficjalnym bukmacherem Izako Boars, teraz rozpoczynamy współpracę z ‘innocentem’ – jednym z najbardziej utalentowanych zawodników CS:GO w Polsce. Coraz silniej angażujemy się w rodzimy esport, ponieważ naszym celem jest wsparcie jego dalszego rozwoju i profesjonalizacji. Posiadamy odpowiedni potencjał i doświadczenie, które mogą przełożyć się na coraz lepsze wyniki esportowców – mówi Mateusz Juroszek, prezes STS.

Zawodnik odniósł wcześniej sukces w dyscyplinie CS:GO w międzynarodowej drużynie – awansował na PGL Major po przejściu wszystkich etapów kwalifikacji. Paweł ‘innocent’ Mocek jest także jedynym Polakiem – poza członkami zespołu Virtus.pro – który w styczniu br. zagra na turnieju ELEAGUE Major. STS przygotuje specjalną ofertę na uczestnictwo Polaka w tych zawodach.

STS podpisał z ‚innocent’ pierwszą w historii umowę z zawodnikiem esport

W 2014 roku zakłady bukmacherskie STS były pierwszym bukmacherem w Polsce, który wprowadził do oferty zakłady esportowe, a następnie zaczeły udostępniać streamingi wybranych rozgrywek. Esport jest dla STS perspektywicznym segmentem – dlatego od czterech lat rozwija  dedykowaną platformę, ofertę oraz funkcjonalności dla naszych użytkowników. Od maja 2017 roku – również jako pierwsza firma z branży – wspiera polski team esportowy – Izako Boars. Logotyp firmy znajduje się na strojach drużynowych.

Comments are closed.