Kuba Błaszczykowski w kampanii reklamowej Pepsi

Pepsi startuje z kampanią dla fanów futbolu „LOVE IT. LIVE IT. FOOTBALL”,

która ujawni dotychczas nieznane momenty i wyjątkowe doświadczenia piłkarskie szóstki światowej klasy zawodników.

„Pepsi od lat współpracuje ze światowymi gwiazdami futbolu. W tym roku zapraszamy naszych konsumentów i fanów piłki nożnej w Polsce do wyjątkowej, wspólnej zabawy i przeżywania piłkarskich emocji razem z polską gwiazdą piłki nożnej – Kubą Błaszczykowskim” – mówi Karolina Demus, Dyrektor Marketingu na Europę Centralną, PepsiCo.

Gwiazdy tegorocznej kampanii to niezwykły, piłkarski skład, w którym znalazły się zarówno wschodzące talenty, jak i uznani idole:

  • Leo Messi, pięciokrotny laureat Złotej Piłki dla najlepszego piłkarza roku na świecie, czterokrotny zwycięzca Ligi Mistrzów;
  • Brazylijczyk Marcelo, najlepszy obrońca świata, triumfator Ligi Mistrzów;
  • Toni Kroos, trzykrotny zwycięzca Ligi Mistrzów, środkowy pomocnik z Niemiec;
  • Carli Lloyd, dwukrotna zdobywczyni tytułu piłkarki roku, amerykańska gwiazda futbolu;
  • Dele Alli, uznany nowy telant angielskiego futbolu, dwukrotny piłkarz roku młodego pokolenia.

Do tego składu dołącza również Kuba Błaszczykowski, z którym Pepsi przedłużyła współpracę na 2018 r.

Na unikalnych produktach Pepsi, które już w kwietniu pojawiają się w sklepach, fani znajdą spersonalizowaną grafikę, na której Kuba prezentuje się na tle jastrzębia.

To nawiązanie do temperamentu jednego z najlepszych polskich skrzydłowych na boisku – Kuba jest waleczny, ofensywny i nieustraszony, a wśród sportowych rywali budzi szacunek. Specjalnie dla kibiców Kuby oraz fanów, Pepsi przygotowała wywiad z Kubą Błaszczykowskim, z którego można dowiedzieć się m.in. jaką supermoc chciałby posiadać, jakie jest jego najważniejsze, piłkarskie wspomnienie, oraz który piłkarz jest dla niego największym idolem.

W ramach globalnej kampanii Pepsi „LOVE IT. LIVE IT. FOOTBALL” pojawi się m.in. limitowana edycja puszek Pepsi, a także specjalna reklama telewizyjna.

źródło: portalspozywczy.pl

Comments are closed.