KSW 45 i UFC 229 w Etoto

W najbliższy weekend odbędą się dwa duże wydarzenia sportów walki. Na stadionie Wembley w Londynie, kolejna gala KSW. Organizatorzy przygotowali karte walk znanych zawodników: Materla, Janikowski, Popek czy Soldić

Z nocy 6 na 7 października w Las Vegas, UFC 229. Niepokonany „Dagestański Orzeł” stanie naprzeciwko najbardziej barwnej postaci UFC, Connora McGregora.

KSW 45

6 października w Londynie odbędzie się gala KSW 45: Return to Wembley.

W walce wieczoru pas mistrza wagi ciężkiej postara się odzyskać Karol Bedorf, który zmierzy się z Philipem De Friesem.

Specjalny link do oferty KSW w ETOTO

Rozpiska i kolejność walk na KSW 45:

Walka wieczoru:
120 kg: Philip De Fries (15-6) vs Karol Bedorf (15-3) – o pas mistrzowski

Pozostałe
:
120 kg: Paweł Mikołajuw (3-3) vs Erko Jun (1-0)
84 kg: Michał Materla (26-6) vs Damian Janikowski (3-0)
77 kg: Dricus Du Plessis (12-1) vs Roberto Soldic (13-3) – o pas mistrzowski
84 kg: Scott Askham (16-4) vs Marcin Wójcik (11-5)
120 kg: James McSweeney (15-16) vs Thiago Silva (20-7)
93 kg: Wagner Prado (14-3) vs Max Nunes (17-5)
93 kg: Akop Szostak (3-2) vs Jamie Sloane (8-5)
70 kg: Leszek Krakowski (12-1) vs Alfie Davis (10-2)

UFC 229

Już w najbliższą sobotę w Las Vegas odbędzie się gala UFC 229, podczas której w walce wieczoru zobaczymy starcie o pas kategorii lekkiej. Khabib Nurmagomedov (26-0) i Conor McGregor (21-3) będą przewodzić karcie, która prawdopodobnie pobije rekord sprzedaży PPV i to nawet bardziej zdecydowanie niż wcześniej przypuszczano.

Specjalny link do oferty UFC w ETOTO

Na karcie walk UFC 229 szczególną uwagę warto zwrócić na walkę wieczoru, czyli Khabib Nurmagomedov vs. Conor McGregor. Khabib stanie do obrony mistrzowskiego pasa kategorii lekkiej. Rywalem Dagestańczyka będzie Conor McGregor, czyli były mistrz UFC w dwóch kategoriach wagowych. Poniżej pełna karta walk UFC 229.

Główna karta walk UFC 229 PPV:

 • Khabib Nurmagomedov vs. Conor McGregor
 • Tony Ferguson vs. Anthony Pettis
 • Ovince Saint Preux vs. Dominick Reyes
 • Derrick Lewis vs. Alexander Volkov
 • Michelle Waterson vs. Felice Herrig

Karta wstępna:

 • Sean O’Malley vs. Jose Alberto Quinonez
 • Sergio Pettis vs. Jussier Formiga
 • Scott Holtzman vs. Alan Patrick
 • Ryan LaFlare vs. Tony Martin
 • Lina Lansberg vs. Yana Kunitskaya
 • Gray Maynard vs. Nik Lentz

 

Oferta ETOTO na jesień 2018

 

Bonus 200% dzieki któremu odbierzesz nawet do 1000zł w ETOTO

 • Zarejestruj swoje konto za darmo
  Prosta i bardzo szybka rejestracja!
  Załóż konto w 60 sekund!
 • Wpłać po raz pierwszy a ETOTO potroi Twój depozyt
  Dokonaj wpłaty 50 zł i graj za 3 razy więcej!
  Bonus 200% aż do 100 zł! Jedyny taki na rynku!
 • Wpłać ponownie a bukmacher podwoi Twój depozyt
  Otrzymasz 100% bonusu aż do 900 zł.
  To łącznie 1000 zł więcej na grę!

W nowej ofertcie powitalej Odbierz 1000 zł, gracz za swoje dwa pierwsze depozyty może otrzymać 1000 zł:

 • pierwszy depozyt zostanie powiększony o 200% do maksymalnie 100 zł (czyli wystarczy wpłata 50 zł, aby otrzymać 100 zł), co jest unikatowe w skali kraju. Żaden inny bukmacher nie powiększa depozytu o taki procent.
 • drugi depozyt zostanie powiększony o 100% do maksymalnie 900 zł.

Zatem łącznie klient za swoje dwa pierwsze depozyty może otrzymać 1000 zł.

Z oferty mogą skorzystać wszyscy gracze, którzy jeszcze nie dokonali pierwszej wpłaty (mogą zgarnąć oba bonusy) lub drugiej wpłaty (mogą otrzymać drugi bonus), bez względu na czas rejestracji.

 

Regulamin sprzedaży premiowej «
1. „PROMO 1000” stanowi ofertę powitalną w ramach Sprzedaży Premiowej prowadzonej przez Spółkę ETOTO.
2. Organizatorem Sprzedaży Premiowej „PROMO 1000” jest E-TOTO Zakłady Bukmacherskie sp. z o.o., z siedzibą na ul. Żurawiej 8, 00-503 Warszawa (ETOTO).
3. Regulamin Sprzedaży Premiowej „PROMO 1000” działa w połączeniu z Regulaminem zakładów bukmacherskich „E-TOTO NET”, Regulaminem Ogólnym Ofert, zawartymi na stronie www.etoto.pl.
4. Oferta przysługuje klientom, którzy:
– zarejestrowali konto w ETOTO od 2 października 2018 roku od godziny 09:00 CEST
lub
– zarejestrowali konto w ETOTO przed 2 października 2018 godz. 09:00 CEST, ale nie skorzystali z żadnej innej oferty powitalnej (w tym m.in. Sprzedaży Premiowej „KASOZWROT 50 zł”, „KASOZWROT 100 zł” czy też „GRA OFENSYWNA”) .
5. Nagrodą w Sprzedaży Premiowej „PROMO 1000” jest bonus. Aby otrzymać bonus w ramach w/w Sprzedaży Premiowej, gracz musi dokonać wpłaty co najmniej 1 zł na swoje konto ETOTO (IKK).
6. W ramach Sprzedaży Premiowej „PROMO 1000” gracz uprawniony będzie do otrzymania następujących bonusów:
a. bonus w wysokości 200% depozytu do maksymalnej kwoty 100 zł przy pierwszej wpłacie (wpłacając 50 zł lub więcej gracz otrzyma maksymalnie 100 zł bonusu),
b. bonus w wysokości 100% depozytu do maksymalnej kwoty 900 zł przy drugiej wpłacie (wpłacając 900 zł lub więcej gracz otrzyma maksymalnie 900 zł bonusu),
7. Po dokonaniu wymaganego depozytu i zaakceptowaniu oferty w okienku pop-up bonus będzie dodany do konta gracza automatycznie (nie ma konieczności wprowadzania żadnego kodu bonusowego).
8. Od zaksięgowania bonusu wynikającego ze sprzedaży premiowej „PROMO 1000” gracz ma 30 dni na obrót kwotą równą czterokrotności depozytu i bonusu (łącznie: depozyt + bonus). Po zakończeniu i rozliczeniu wszystkich kuponów zaliczanych do obrotu, klient będzie mógł bonus wypłacić. Gdy gracz nie zdąży obrócić sumą bonusu i depozytu w podanym terminie, bonus w ramach przedstawionej Sprzedaży Premiowej przepadnie. Maksymalna kwotadepozytu, która będzie liczona do ustalenia wymaganego minimalnego obrotu uprawniającego do wypłaty bonusu to ta, która pozwala uzyskać pełny bonus.
9. Aby zakład został zaliczony do obrotu, musi spełniać każdy z następujących warunków:
a. typy zdarzeń: przedmeczowe lub LIVE;
b. zakład pojedynczy o kursie min. 2,20 lub zakład wielokrotny o łącznym kursie kuponu 2,20. Minimalny kurs pojedynczego zdarzenia na zakładzie wielokrotnym to 1,30;
c. zakład musi być rozliczony (wygrana/przegrana). Zakłady anulowane nie są wliczane do obrotu.
10. Maksymalna łączna kwota bonusu, którą można otrzymać w ramach Sprzedaży Premiowej „PROMO 1000” to 1000 złotych.
11. Bonus uzyskany w ramach Sprzedaży Premiowej nie stanowi wygranej lub jej ekwiwalentu w zakładzie bukmacherskim.
12. Bonus z tytułu sprzedaży premiowej „PROMO 1000” przypada wyłącznie na jednego klienta, jeden adres gospodarstwa domowego, jeden adres email, jeden adres IP, jedno urządzenie (komputer/telefon), jedną kartę płatniczą oraz jeden rachunek bankowy, z którego została dokonana wpłata na IKK. Ponadto bonus z tytułu sprzedaży premiowej „PROMO 1000” nie zostanie przyznany lub może zostać odebrany, gdy:
– Adres IP oraz wykorzystane urządzenie (komputer/telefon) zostało wykorzystane na innym Indywidualnym Koncie Klienta począwszy od momentu rejestracji do zlecenia wypłaty wygranych środków.
13. Skorzystać z oferty powitalnej w ramach sprzedaży premiowej „PROMO 1000” można wyłącznie dokonując wpłaty z własnego rachunku płatniczego. Graczowi nie przysługuje prawo do przeniesienia prawa do bonusu na osobę trzecią.
14. Kwota bonusu z tytułu sprzedaży premiowej nie może być wypłacona na rachunek płatniczy osoby trzeciej.
15. W przypadku wcześniejszych wpłat z dwóch lub więcej różnych rachunków płatniczych należących do właściciela IKK w ETOTO, ETOTO zastrzega sobie prawo wyboru rachunku płatniczego gracza, na który dokona wypłaty bonusu z tytułu niniejszej sprzedaży premiowej.
16. Klient nie może skorzystać z oferty „PROMO 1000” w połączeniu z inną sprzedażą premiową ETOTO. W wypadku jednoczesnego spełnienia warunków do odbioru nagrody w ramach oferty „PROMO 1000” i jakiejkolwiek innej promocji, klient otrzyma nagrodę tylko z oferty „PROMO 1000” chyba, że w regulaminie danej promocji zaznaczono inaczej.
17. Zakładanie wielu kont lub zmowy z innymi graczami w celu nadużycia oferty powitalnej skutkować będzie wykluczeniem ze sprzedaży premiowej oraz zamknięciem wszystkich kont uczestniczących w próbie nadużycia.
18. Wszelkie próby wyłudzenia oferty skutkować będą anulowaniem jej na IKK wraz z wszelkimi wygranymi z niej pochodzącymi. W przypadku udowodnienia wyłudzenia, ETOTO zastrzega sobie prawo do zamknięcia IKK.
19. ETOTO zastrzega sobie prawo do anulowania sprzedaży premiowej „PROMO 1000” w sytuacji, gdy klient ukrywa prawdziwe IP korzystając z VPN/Proxy/Tor przy rejestracji lub logowaniu się na IKK.
20. ETOTO zastrzega sobie prawo do anulowania sprzedaży premiowej „PROMO 1000” w przypadku złamania którekolwiek z punktów niniejszego regulaminu sprzedaży premiowej lub Regulaminu zakładów bukmacherskich „E-TOTO NET”.
21. W Sprzedaży Premiowej „PROMO 1000” nie mogą brać udziału osoby prowadzące pozarolniczą działalność gospodarczą, w zakresie tej działalności.

Comments are closed.