Agent Piekarski: Rybus wybierze między CSKA Moskwa a Łokomotiwem Moskwa i jeszcze jednym klubem

Polecamy Agent Piekarski: Rybus wybierze między CSKA Moskwa a Łokomotiwem Moskwa i jeszcze jednym klubem

Agent lewoskrzydłowego Olympique Lyon, Macieja Rybusa, Mariusz Piekarski powiedział, że pomocnik reprezentacji Polski może wrócić do Rosji.

Konkurencja dla Rybusa. Lyon kupił za 5 mln euro Mendy'ego z Le Havre z Ligue 2 (foto)

- Trzy kluby Priemjer Ligi są zainteresowane Rybusem i planujemy spotkać się z ich przedstawicielami w następnym tygodniu. Dla Macieja jest bardzo interesujące kontynuownie kariery w Rosji, ale gdyby miał wybierać między rosyjskimi klubami, to będzie to albo CSKA albo Łokomotiw. Być może będzieteż inny klub, ale teraz nie ujawnię jego nazwy.

Rybus wróci do Rosji. CSKA Moskwa negocjuje z Olympique Lyon

- Poza Rosją, pojawiły się propozycja z Niemiec, Polski, Włoch i jednego klubu z angielskiej Championship. Teraz mamy z zawodnikiem tygodniową przerwę na zbadanie wszystkich propozycji. Dla Rybusa, oprócz europejskich pucharów, priorytetem jest miejsce w pierwszym składzie, ale to nie powód, aby przypuszczać, że zawodnik nie jest gotowy do konkurencji.

- W przyszłym tygodniu spotkamy się z przedstawicielami klubów. Nie wykluczam, że ​​pod koniec przyszłego tygodnia zobaczymy Maćka w koszulce nowego zespołu - zacytowałą Piekarskiego agencja TASS.

Rybus latem zeszłego roku przeszedł z Tereka Grozny (obecnie klub nazywa się Achmat Grozny) do Olympique Lyon na zasadzie wolnego transferu. W mnionej kamapnii nie wywalczył sobie stałego miejsca w podstawowej jedenastce OL. Wziął udział w 28 meczach we wszystkich rozgrywkach (w tym w 19 spotkaniach Ligue 1) i zaliczył 2 asysty.