Jerzy Dudek ambasadorem Superbet – nowego legalnego bukmachera w Polsce

Ambasadorem marki Superbet w Polsce został piłkarz Jerzy Dudek, były bramkarz Liverpoolu i były członek reprezentacji Polski .

„Wygrałem Ligę Mistrzów z Liverpoolem, a z Realem Madryt zdobyłem Puchar  Hiszpanii. Teraz, grając w  Superbet , będziemy wspólnie starać się zmienić rynek zakładów sportowych w Polsce”- powiedział Dudek.

Rumuński operator zakładów bukmacherskich Superbet, notowany na giełdzie w Bukareszcie (BVB), oficjalnie rozpoczął działalność na polskim rynku, a 50 agencji będzie działać do końca roku, informuje digi24.ro .

Pierwsze punkty przyjmowania zakładów w Polsce zostaną otwarte w tym tygodniu, a główne miasta, w których obecna będzie rumuńska marka to:

  •  Warszawa
  • Katowice
  • Kraków
  • Wrocław
  • Poznań
  • Gdańsk
Jerzy Dudek ambasadorem marki SUPERBET – źródło: Twitter @cezarybrzuzy

Superbet uzyskał licencję bukmacherską w Polsce w październiku ubiegłego roku, stając się jedynym zagranicznym operatorem uprawnionym do prowadzenia działalności na tym rynku.

 

 

„Mamy nadzieję, że do czasu Mistrzostw Świata FIFA w 2018 roku będzie działać 100 naziemnych punktów przyjmowania zakładów. Na początku przyszłego roku prawdopodobnie otrzymamy również licencję na prowadzenie działalności w Internecie, a my uruchomimy Superbet pl „, powiedział Vlad Ardeleanu, General Manager Superbet Romania.

Według niego inwestycje w polskie agencje sięgają kilku milionów euro i oczekuje się ich amortyzacji za kilka lat.

„W przyszłym roku będziemy budować zespoły w Serbii i na Słowacji. Wybraliśmy te kraje w wyniku przeprowadzonej przez nas ankiety rynkowej. Taka decyzja zależy w dużej mierze od lokalnych zespołów zarządzających – powiedział urzędnik Superbet.

Comments are closed.