Gra FIFA 18 World Cup może zadebiutować jako darmowy dodatek

Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2018 rozpoczną się 14 czerwca.

Mistrzostwa Świata zbliżają się wielkimi krokami, ale aktualnie Electronic Arts nie ogłosiło jakiegokolwiek ruchu związanego z imprezą. Według najnowszych plotek firma przygotowuje dla graczy niespodziankę.

 Elektronic Arts nie ma już czasu na wielką promocję samodzielnej produkcji, która mogłaby trafić na kilka urządzeń, jednak bardzo możliwe, że firma i tak zamierza wykorzystać posiadaną licencję.

Gra FIFA 18 World Cup może zadebiutować jako darmowy dodatek

Najnowsza aktualizacja FIFA 18 pozwala sądzić, że już wkrótce otrzymamy stosowną aktualizację, która pozwoli graczom uczestniczyć w wielkim święcie piłki nożnej. Wśród plików pojawiła się wzmianka „Free FIFA World Cup Pack”, która może zwiastować nadejście sieciowego dodatku.

Wzmianka pojawiła się na PlayStation 4, Xboksach One, Nintendo Switch i komputerach osobistych, więc możliwe, że to właśnie na tych urządzeniach gracze zagrają w rosyjskim turnieju. Aktualnie Electronic Arts zdecydowało się nie komentować doniesień.

Jeśli wiadomość zostanie potwierdzona, to sympatycy produkcji na pewno z radością wezmą udział w specjalnym wydarzeniu – w końcu FIFA wciąż cieszy się ogromną popularnością, a Mistrzostwa Świata sprawią, że gracze chętnie rozegrają kilka dodatkowych spotkań.

Źródło: https://www.thesun.co.uk/sport/football/6063921/fifa-18-world-cup-2018-mode-ps4-xbox-one-pc-nintendo-switch-ea-leak/

https://www.ppe.pl/news/57687/fifa-18-world-cup-moze-zadebiutowac-jako-darmowy-dodatek.html

Gra FIFA 18 World Cup może zadebiutować jako darmowy dodatek
4.5 (90.48%) 21 votes

Comments are closed.