FAME MMA 2 czyli gala freak fight w ofercie bukmacherów

Gala FAME MMA 2 czyli gala freak fight

odbędzie się 13.10.2018 w Poznaniu w hali widowiskowow – sportowej ARENA

FAME MMA 2 to druga odsłona emocjonującej gali freak fight, w której spróbować swoich sił w klatce mogą celebryci, youtuberzy i gwiazdy telewizji!

Na gali zobaczymy między innymi długo wyczekiwane starcie Daniela „Magicala” Zwierzyńskiego z Marcinem „Rafonixem” Krasuckim, konfrontację Dawida Malczyńskiego z Adrianem Polakiem, Dawida „Surfera” Ozdoby z ???, Amadeusza „Ferrari” Roślika z Sylwestrem „Bystrzakiem” Tkoczem, legendę z łazarskiego rejonu Bonusa BGC, który zawalczy z ??? oraz walkę Krystiana „Krychy” Wilczaka z Kamilem „Kastim” Stępińskim.

 

Sprawdż czy Twój legalnie działający bukmacher w Polsce oferuje FREEBETy:

Sprawdż czy Twój bukmacher oferuje FREEBETy w 2018

Po raz pierwszy w Polsce, FAME MMA przedstawia walkę bliźniaków, 2 vs 2, w składzie bliźniacy Kluk vs bliźniacy Tyburscy. Wiele emocji dostarczy również walka potężnych strongmanów, Artura „Walusia” Walczaka, który zmierzy się z Piotrem „Czapim” Czapiewskim.

Gwiazdy polskiego Youtube na Fame MMA 2

Galę poprowadzi Chwytak i Pan Pawłowski, a skomentują Trybson oraz MistrzGry.

Za Studio FAME MMA odpowiedzialny będzie Dj Pallaside.

Na loży szyderców zasiądzie Xayoo oraz Paris Platynov.

Zobaczymy również występy takich gwiazd jak Bandura x Hellfield i Young Multi.

Monika Wojtunik, Mariia Markova i Anna Adamska w roli ring girls znacząco podniosą temperaturę na trybunach.

Swoją obecność na gali potwierdziło już 25 youtuberow z youtubowej topki.

Wielka bitwa już 13 października na FAME MMA II w poznańskiej Arenie, start o godzinie 20:00!

Karta Walk na gali FAME MMA 2

 

Na gali zobaczymy walki:

  • MAGICAL Daniel Zwierzyński vs RAFONIX Marcin Krasucki

O toruńskim youtuberze huczy w internecie. Popularność przyniosło mu kontrowersyjne zachowanie. Daniel „Magical” Zwierzyński (na zdjęciu z lewej) pokazuje na żywo życie swojej rodziny – matki Małgorzaty i jej konkubenta Jacka. I to w ekstremalnych sytuacjach. Zwierzyńscy w swoim mieszkaniu przy ul. Urzędniczej piją przed kamerą hektolitry alkoholu podczas wielogodzinnych libacji, przeklinają, kłócą, biją… I co ciekawe na tym wszystkim zarabiają.

Marcin Krasucki (znany także jako Rafonix, Chudy Byk, Walikonix, Lordoza) – główny i odwieczny wróg Daniela. Prowadzą wojnę od czasów streamowania Tibii, gdzie próbowali dowieść tego kto jest mistrzem tej gry. Podstępnie próbował się z nim pogodzić, lecz za każdym razem wyzywał go za plecami.

  • POLAK Adrian Polański vs MALCZYŃSKI Dawid Malczyński

Adrian „Polak” Polański (na zdjęciu z lewej) to youtuber, były (?) przyjaciel Rafonixa i wróg Daniela. Mieszka na Grochowie, w prawobrzeżnej części Warszawy. Walczył na I gali FAME MMAz Danielem, na której wygrał swoją walkę decyzją sędziów. Na konferencjach prasowych przed galą zachowywał się kontrowersyjnie w stosunku do innych uczestników. Pod koniec czerwca 2018 pogodził się z Danielem. Adrian Polak Polański, bo o nim mowa, sławę zdobywa za pomocą ask.fm – stosunkowo nowego serwisu społecznościowego, na którym można zadawać dowolne pytania i uzyskiwać na nie odpowiedź.

Bracia Malczyńscy, Dawid i Marcin to bardzo znani w całej Polsce YouTuberzy, którzy na swoim kanale zebrali już ponad 1,3 miliona subskrypcji! Zdecydowaną większość zdobyli pomysłowością i nagrywaniem zabawnych materiałów z serii Typowy Dres. Oprócz kariery YouTubowej, zaskoczyli również… MUZYCZNIE!

  • Dawid „Surfer” Ozdoba vs ADBUSTER Marek Hoffman

Dawid Ozdoba (na zdjęciu z prawej) jest przede wszystkim znany z grupy tanecznej BadBoys, określanej w mediach jako Polish Chippendales, w której pełni rolę lidera i menadżera. Oprócz tego zajmuje się również prowadzeniem treningów personalnych oraz jest wielkim miłośnikiem sportów walki. Podczas gali MMA Attack 3  w katowickim Spodku, przegrał swoją walkę z Robertem „Hardkorowym Koksem” Burnejką.

AdBuster, czyli pogromca reklam, to Marek Hoffman, który na swoim kanale sprawdza czy popularne reklamy mówią prawdę. Pierwszy film, który pojawił się na jego kanale, nie był tak profesjonalny, jak te, które zamieszcza dziś, ale mimo to stał się tak popularny, że przerosło to jego najśmielsze oczekiwania i nie mogło być już odwrotu od prowadzenia własnej, youtube’owej serii.

  • Amadeusz „Ferrari” Roślik vs Sylwester „Bystrzak ” Tkocz

Kim jest Amadeusz Ferrari? Najbardziej znany jest ze swojej niechęci względem Adriana Polaka i występu w YouTube Shore, w którym dochodziło między nimi do spięć. Jedno z nich skończyło się bójką.

Sylwester „Bystrzak ” Tkocz (na zdjęciu z prawej) początkowo na swoim kanale publikował pranki, w których w przebraniu (np. Batmana) zaczepiał ludzi na ulicach Wrocławia[1]. W maju 2017 razem z wujkiem Tajfunem zaczęli publikować drunk stream’y z ekipą lumpów na kanale BystrzakTV[2]. Nazwa kanału powstała przypadkowo. W dzieciństwie często bywał za granicą ze względu na pracę członków rodziny. Przez to że w okolicy nie mieszkało zbyt wiele dzieci, wychowywał się w towarzystwie dużo starszych kumpli, wujków.

  • Bonus BGC vs ZTROLOWANY Sebastian Nowak

Piotr „Bonus BGC” Witczak (na zdjęciu z lewej) to polski zawodnik MMA, raper i legendarny Wojownik z Łazarza. Znany ze swoich spektakularnych sztuk walki oraz muskulatury. Kiedy Bonus zaczynał atakować internet, pojawił się film, a właściwie wywiad z Łazarskim Wojem przeprowadzany przez Pakola. Oprócz libacji alkoholowej, świat zobaczył instruktarz Jak zaCenzura2ać kolesiowi z całej epy oraz niebywałe umiejętności kręcenia mopa. Z czasem pojawiały się kolejne produkcje Luja z Łazarza: Wyzwanie do pojedynku Różala, robienie dziary (razem z najlepszym ziomkiem Bonusa), filmy z nieziemsko wyczerpujących treningów, piosenki nagrane przez Bonusa i inne godne polecenia hity internetu.

ZTROLOWANY Sebastian Nowak to jeden z niewielu Youtuberów który gra w gry 😉

 

  • Krystian  „Krycha” Wilczak vs Kamil „Kasti” Stępiński

Krystian Krycha Wilczak „EX NA PLAŻY” MTV POLSKA -Instruktor / Trener Personalny

Kamil Stępiński – Trener Personalny.

Artyści na Gali FAME MMA 2

Young Multi, właściwie Michał Rychlik (ur. 1 lutego 1997)[1] – polski wykonawca trapu i autor tekstów. Właściciel wytwórni Young Family Label (YFL). Współpracował ponadto z takimi wykonawcami jak Bedoes, Żabson, Beteo, Merghani, Nocny Sosa, Adaem, TXNSHI

oraz Bandura x Hellfield

Sponsorzy Gali

 

 

Comments are closed.