W eToto „Tysiak co tydzień”

ETOTO rozdaje Tysiaka co tydzień

 

Obstawiaj zakłady w eToto z minimum jednym meczem piłki nożnej
I wygrywaj co tydzień atrakcyjne nagrody o łącznej wartości 1000 zł!

 

NAGRODY
Dla najaktywniejszych typerów czekają bonusy od depozytu i freebety
o wartości nawet 200zł!

FREEBET tysiak co tydzien

FREEBET
Postaw ulubione wydarzenia
i ciesz się emocjami
bez żadnych kosztów!

BONUS
Dzięki dodatkowym środkom
po wpłacie możesz dłużej
cieszyć się grą!

Tysiak co tydzień etoto

 • Jak możesz wygrać?

Za każdy postawiony przez Ciebie zakład, spełniający proste warunki konkursu, dostaniesz punkty do klasyfikacji tygodnia. Dwudziestu graczy, którzy od piątku do czwartku zebrali największą liczbą punktów otrzyma atrakcyjne nagrody!

 • W jaki sposób naliczane są punkty?
  Dostaniesz tyle punktów do klasyfikacji, ile wynosi Twoja potencjalna wygrana na kuponie! Dokładając kolejne wydarzenia do kuponu zwiększasz liczbę otrzymanych punktów!
 • Jakie zakłady kwalifikują się do promocji?
  Co najmniej jeden typ na kuponie dotyczący piłki nożnej
  Minimalna stawka: 10 zł
  Minimalny kurs całego zakładu: 1,50
  Maksymalna potencjalna wygrana (stawka x kurs x współczynnik 0,88): 500 000 zł
 • Jak odebrać nagrodę?
  W każdy piątek rano publikujemy ranking całego tygodnia. Jeżeli zajmiesz miejsce w pierwszej dwudziestce, to dodamy do Twojego konta bonus lub freebet.
 • Do kiedy trwa konkurs?
  Konkurs jest cykliczny i trwa od początku piątku do końca czwartku. Jeżeli nie udało Ci się zdobyć nagrody w tym tygodniu, możesz spróbować w następnym!

Tysiak co tydzien pula nagrod

 

Regulamin sprzedaży premiowej „Tysiak co tydzień”

1. Niniejszy regulamin sprzedaży premiowej „Tysiak co tydzień”, zwany dalej Regulaminem, działa w połączeniu z Regulaminem zakładów bukmacherskich „E-TOTO NET” oraz Regulaminem Ogólnym Ofert, zawartymi na stronie www.etoto.pl.

2. Sprzedaż premiowa „Tysiak co tydzień”, zwana dalej Sprzedażą Premiową, skierowana jest do wszystkich graczy, którzy mają zarejestrowane konto na stronie www.etoto.pl.

3. Do Sprzedaży Premiowej wliczają się wszystkie zakłady akumulowane spełniające każdy z poniższych warunków:

a. Zakład został postawiony pomiędzy godziną 00:00 w piątek a godziną 23:59 w czwartek w okresie obowiązywania Sprzedaży Premiowej.

b. Zakład zawiera minimum jeden typ dotyczący piłki nożnej.

c. Minimalny kurs całkowity zakładu wynosi 1,50 (nie ma ograniczenia minimalnego kursu pojedynczego typu na zakładzie).

d. Minimalna stawka zakładu wynosi 10 zł.

e. Maksymalna potencjalna wygrana wynosi 500 000 zł.

4. Za każdy zakład spełniający warunki określone w pkt 3 Regulaminu, gracz otrzymuje punkty do klasyfikacji Sprzedaży Premiowej.

5. Punkty naliczane są według następującej zasady: potencjalna wygrana zakładu po rozliczeniu kuponu = liczba punktów dodanych do klasyfikacji.

6. Punkty zostaną naliczone do klasyfikacji niezależnie od rezultatu zakładu (wygrana/przegrana).

7. Klasyfikacja graczy z 50-cioma najlepszymi wynikami będzie odświeżana raz dziennie w dni robocze do godziny 12:00 i dostępna na stronie www.etoto.pl. Gracze w klasyfikacji będą wskazywani za pomocą Nazwy użytkownika przyjętej podczas zakładania konta na www.etoto.pl, częściowo zaciemnionej w celu zachowania prywatności i anonimowości gracza.

8. Po zakończeniu Sprzedaży Premiowej każdy z 20 graczy, którzy uzbierali najwięcej punktów, będzie kwalifikował się do otrzymania nagrody w zależności od zajętego miejsca według następującego schematu:

a. Miejsce 1: darmowy zakład (freebet) o wartości 200 zł,

b. Miejsce 2: darmowy zakład (freebet) o wartości 100 zł,

c. Miejsca 3-5: darmowy zakład (freebet) o wartości 50 zł,

d. Miejsca 6-10: bonus od depozytu 100% do kwoty 50 zł,

e. Miejsca 11-20: bonus od depozytu 100% do kwoty 30 zł.

9. Darmowy zakład (freebet) uprawnia gracza do postawienia zakładu bez żadnych kosztów. Wygrana kuponu postawionego przy pomocy darmowego zakładu jest pomniejszona o jego kwotę. Szczegółowe informacje dotyczące freebetów zawarte są w poradniku.

10. Bonus od depozytu 100% oznacza, że najbliższy depozyt wpłacony przez gracza po otrzymaniu nagrody zostanie podwojony (do kwoty 50 zł lub 30 zł, w zależności od miejsca w końcowej klasyfikacji), a dodatkowe środki zostaną przypisane do salda bonusowego. Aby te środki móc wypłacić, należy obrócić 1,5 razy sumą depozytu i bonusu, na zakładach o kursie minimalnym 1,80.

11. Lista zwycięzców (graczy zakwalifikowanych do nagrody) będzie publikowana w każdy piątek obowiązywania Sprzedaży Premiowej do godziny 12:00 na stronie www.etoto.pl.

12. Informację o zakwalifikowaniu się do nagrody gracz otrzyma w wyskakującym oknie (pop-upie). Aby potwierdzić odebranie nagrody, należy kliknąć „Accept”. Jeżeli pop-up się nie pojawi, a użytkownik znajduje się na liście zwycięzców, należy skontaktować się z Obsługą Klienta.

13. Sprzedaż Premiowa nie wymaga specjalnej rejestracji do Sprzedaży Premiowej (w klasyfikacji uwzględniani są wszyscy gracze, którzy postawili zakłady spełniające warunki z punktu 3 Regulaminu), natomiast otrzymanie nagrody jest warunkowane aktywnością gracza – zaakceptowaniem nagrody w wyskakującym okienku (pop-upie) na stronie www.etoto.pl.

14. ETOTO zastrzega sobie prawo do anulowania niniejszej Sprzedaży Premiowej lub zmiany regulaminu w dowolnym momencie.

Comments are closed.