Eleven Sports: Wygraj wyjazd na mecz Bundesligi

Konkurs Eleven Sports: Wygraj wyjazd na mecz lub inne atrakcyjne nagrody w konkursie Bundesligi!

Która drużyna lub zawodnik będzie największym pozytywnym zaskoczeniem pierwszej połowy sezonu Bundesligi 2018/19 i dlaczego?

Odpowiedzi na to pytanie zamieszczajcie pod tym postem do 26 sierpnia do godziny 18:00. Główny zwycięzca otrzyma dwa bilety na wybrane spotkanie Bundesligi wraz z przejazdem oraz noclegami dla siebie i osoby towarzyszącej. Autorzy kolejnych najciekawszych wpisów zostaną nagrodzeni: koszulką klubu Bundesligi (miejsca: 2-7), repliką piłki meczowej (8-13), mini-piłką (14-19).

Powodzenia!

Regulamin: https://www.facebook.com/notes/eleven-sports/konkurs-summer-engagement-campaign-bundesliga-be-prepared/1750135635102944/

ELEVEN SPORTS to założona w 2015 roku międzynarodowa sieć telewizyjna mająca w swojej ofercie światowej klasy wydarzenia sportowe. W Polsce nadawca uruchomił już cztery kanały premium: Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3 i Eleven Sports 4, które oprócz relacji na żywo z wielkich imprez sportowych pokazują programy przygotowywane lokalnie. Produkowane według najwyższych standardów kanały telewizyjne nadają całodobowo, w technologii multi-screen i rozdzielczości HD. Eleven Sports 1 dostępny jest również w jakości 4K w ofercie Orange TV.

W Polsce kanały ELEVEN SPORTS można oglądać na platformach satelitarnych i w sieciach kablowych, między innymi takich jak: Cyfrowy Polsat, nc+, UPC, Vectra, Multimedia Polska, Orange, INEA, TOYA, Netia czy Promax oraz u kilkudziesięciu lokalnych operatorów telewizyjnych. Są one dostępne również przez aplikację ELEVEN SPORTS, na stronie elevensports.pl, na urządzeniach mobilnych z systemem Android i iOS, telewizorach Samsung Smart TV z systemem Tizen, a także w ofertach PLAY NOW, player.pl i IPLA. Dzięki porozumieniu z Grupą WP kanały ELEVEN SPORTS znajdują się też na platformie WP Pilot, a część materiałów zamieszczana jest w serwisach wp.pl. Umowy z Ringier Axel Springer Polska, i Agora SA zapewniają dostęp do niektórych treści za pośrednictwem portali onet.pl i sport.pl.


#BundesligaStarts24August

Eleven Sports: Wygraj wyjazd na mecz Bundesligi
4 (80%) 1 vote

Comments are closed.