Ekstraklasa w najnowszej grze FIFA 18

29 września premierę ma najpopularniejsza gra sportowa w naszym kraju, a zarazem jedna z najpopularniejszych na świecie – EA SPORTS FIFA 18.

Piąty raz z rzędu w grze znalazły się rozgrywki Ekstraklasy – jest to efekt nowej umowy obowiązującej od sezonu 2017/18.

 

Umowa została zawarta do końca sezonu 2020/21. W jej ramach  znalazło się na okładce gry FIFA logo Ekstraklasy . Wciąż będzie to jedyny symulator piłki nożnej na rynku gier, posiadający licencję na obecność najlepszej polskiej ligi oraz grających w niej klubów. Tak jak przez ostatnie cztery lata, będzie więc można rozgrywać sezony swoim ulubionym polskim klubem z rzeczywistym składem. Licencja obejmuje także obecność piłkarzy Ekstraklasy w grze, a nie od dziś wiadomo, że polscy ligowcy chętnie grają w każdą kolejną edycję gry FIFA.

Gra FIFA 18 wykorzystująca silnik Frostbite zaciera granicę między światem wirtualnym a prawdziwym i ożywia zawodników, zespoły i atmosferę tego wspaniałego sportu. Nowa technologia Real Players Motion to system animacji poprawiający precyzję sterowania i doskonale odwzorowujący osobowość zawodników.

Wyrusz też w podróż po całym świecie z gwiazdorską obsadą w trybie Droga do sławy: Powrót Huntera. W trybie FIFA Ultimate Team pojawią się Ikony FUT z Ronaldo, Diego Maradoną i innymi legendami piłki – po raz pierwszy w FIFA 18.

Gra jest lokalizowana w języku polskim i zawiera komentarz meczowy w wykonaniu Dariusza Szpakowskiego i Jacka Laskowskiego.

W najnowszej wersji gry EA SPORTS FIFA, zmianie uległy niektóre elementy związane z Ekstraklasą. Oprócz dołączenia dwóch beniaminków, zaktualizowano wszystkie składy oraz stroje meczowe. Dodano także elementy reklamowe z logiem Ekstraklasy, m.in. tunel, trybuny oraz bandy LED wokół boiska.

Przed każdym meczem w grze pojawia się rzeczywista tabela Ekstraklasy, aktualizowana online.

Za: Ekstraklasa.org

Comments are closed.