Alfie Davis wyrzuca puchar KSW 45 do toalety

Podczas walki otwierającej galę KSW 45 Alfie Davis przegrał po trzech rundach z Leszkiem Krakowskim po niejednogłośnej decyzji sędziów (sędziowie punktowali kolejno 29-28, 28-29, 29-27 dla Krakowskiego).  Davis i jego sztab nie są zadowoleni z werdyktu, co wyrazili w dość osobliwy sposób, wrzucając puchar za drugie miejsce do toalety. Zamieścili także zdjęcie pisemnym protestem na Instagramie oraz zapewniając, że nie chcą mieć nic wspólnego z organizacją KSW

Zdjęcie: Instagram/shootfightersofficial

Mieliśmy ten honor walczyć na wielu galach na całym świecie, od Pride do UFC i we wszystkich organizacjach pomiędzy. Kładliśmy nasze życia na szali, nasze serca i dusze wkładaliśmy do każdej walki. Nikt nie ma pretensji gdy przegra z lepszym człowiekiem, ale bycie oszukanym przez skorumpowanych/inkompetentnych sędziów ksw, to jakiś żart. Właściciel Martin Lewandowski powiedział Alfie Davisowi, że wygrał walkę i patrząc na karty punktów zorientował się, że dwóch polskich sędziów podmieniło karty. Prawdziwy wstyd dla polskiego mma. Pierwszy raz od 20 lat poczuliśmy potrzebę publicznego skomentowania werdyktu sędziowskiego. Nigdy już nie będziemy pracować z organizacją KSW.

 

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

We have had the honour to fight on many shows around the world from PRIDE to UFC and everything in-between. We put our lives on line,our spirit and souls go into every fight. No man minds losing to a better man but to be ripped off by corrupt/ incompetent judges from @ksw_mma is joke. The owner @martinlewandowski said @alfierdavis won the fight checked the score cards realised 2 polish judges gave it to there guy then replaced them!!! Real shame for polish mma. It’s the first time in over 20 years we have ever felt the need to comment on decisions publicly. We will never work with @ksw_mma again.

Post udostępniony przez @ shootfightersofficial

 

W pozostałych walkach między innymi: Damian Janikowski przegrał Michałem Materlą, Paweł „Popek” Mikołajuw przegrał na Wembley z Erko Jun, Philip de Fries wygrał z Karolem Bedorfem, natomiast walka Akopa Szostaka z Jamie Sloane została przerwana po akcji, w której Akop wsadził Sloanowi palec w oko.

Alfie Davis wyrzuca puchar KSW 45 do toalety
3.8 (76.92%) 13 vote[s]

Comments are closed.